sâmbătă, 22 decembrie 2012

Eleganţa

De fiecare dată când spuneţi cuvântul " eleganţă ", vă gândiţi numai la rochii, genţi-plic şi coroniţe? Nu e chiar aşa. Nu trebuie să te îmbraci întotdeauna la 4 ace, pentru a fi considerat elegant.
Vizitam unele Stardolls, când am văzut unele păpuşi care mi-au atras privirile. Uitaţi-le:
1. SUPERSEVASTI



















2. AlinaAlexandra















3. botsy_pink


















Mai sunt cu siguranţă multe altele, dar m-am gândit să pun numai 3 poze. Voi ce părere aveţi despre ele?

Ţinută de iarnă în Starcoins

Bună Stardolls! În această postare vreau să vă prezint o ţinută foarte frumoasă de iarnă, ieftină şi este în Starcoins. Mie îmi place foarte mult, iar când o să am mai mulţi bani, sunt sigură că o voi cumpăra. Aceasta este imaginea ţinutei:
Am folosit:
  • Winter Jacket ( Wild Candy ) - 140 SC
  • Ice Blue Fair Isle Mittens ( Apres Sky ) - 46 SC
  • Stretch Jeans ( Bonjour Bisou ) - 50 SC
  • Ice Princess Booties ( Wild Candy ) - 92 SC
Avem un total de: 328 SC
Mie mi se pare un preţ foarte ieftin pentru frumuseţea ţinutei. Voi ce credeţi? Vă place?