sâmbătă, 22 decembrie 2012

Eleganţa

De fiecare dată când spuneţi cuvântul " eleganţă ", vă gândiţi numai la rochii, genţi-plic şi coroniţe? Nu e chiar aşa. Nu trebuie să te îmbraci întotdeauna la 4 ace, pentru a fi considerat elegant.
Vizitam unele Stardolls, când am văzut unele păpuşi care mi-au atras privirile. Uitaţi-le:
1. SUPERSEVASTI



















2. AlinaAlexandra















3. botsy_pink


















Mai sunt cu siguranţă multe altele, dar m-am gândit să pun numai 3 poze. Voi ce părere aveţi despre ele?

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu